Сертифікат: Стоунтерапія (Архів)

Ціна: 449 грн.

 Стоунтерапія - це багатовікова традиція лікування холодними і гарячими каменями, що увібрала вдумливу неквапливість сходу і сторіччями служила першим засобом відновлення сил безстрашних воїнів армії Чингісхана. Колись ця техніка допомагала їм швидше заліковувати рани, покращувати гнучкість тіла і розслаблятися після важких боїв. Тепер стоунтерапія з успіхом застосовується для зцілення воїнів міських джунглів.
У затишному салоні в центрі Києва гості можуть сповна насолодитися цією неспішною годинною процедурою і оцінити її лікувальний ефект. Особливі властивості тібетських каменів забезпечують глибоке прогрівання ключових точок тіла. Таке прогрівання оздоровлює організм і гармонізує внутрішні течії, м'яко усуваючи наслідки перевтоми, знімаючи стрес і напруження. Дбайливий, але сильний вплив контрастних температур на певні зони пробуджує тіло і душу, наповнюючи здоров'ям, силами і внутрішньою гармонією.

Місце проведення

Київ, Європейська площа.

Погода

Не впливає на проведення.

Форма одягу

Будь-яка.

Тривалість

60 хвилин.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору