Сертифікат: Дегустація улюбленого напою (Архів)

Ціна: 389 грн.

Ви бажаєте розбиратися в різних сортах вин, шампанського, коньяку або віскі, як справжній цінувальник? Або бажаєте глибше пізнати тонкощі дегустації? Майстри з найкращої школи сомельє в Україні допоможуть розкрити таємниці Вашого улюбленого напою.
Обравши найцікавіший для Вас напій: вино, шампанське, коньяк або віскі, - за 1,5 години індивідуального навчання Ви зможете довідатись про нього усе й трохи більше. Тут розкажуть про походження напою та відмінності його виробництва в різних регіонах і країнах, про передові будинки-виробники та про найцікавіших представників, а також розкриють багато таємниць дегустації улюбленого напою. Ознайомившись із теорією, Ви зможете перейти до найзахоплюючого етапу навчання - дегустації та розкриєте багато таємниць професійних цінувальників шляхетних напоїв.

Місце проведення

Київ

Погода

Не впливає

Форма одягу

Будь-яка форма одягу

Тривалість

1,5 години

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору