Сертифікат: SPA «Шлях в нірвану»

Ціна: 2549 грн.

Щоб знайти справжню гармонію, потрібно очистити тіло, відкрити душу та зазирнути всередину себе. М'які гранули морських водоростей Хондрус Кріспус дбайливо очистять шкіру й підготують тіло до занурення в розслаблюючу ванну «Лотос». Тут бурлячі бульбашки озону немов тисячі перлин огорнуть тіло, спричиняючи цілющу дію на нервові рецептори. Потім настане час контрастного масажу з гарячими та холодними каменями. Заспокоюючи й одночасно тонізуючи, насичуючи тіло потоками своєї енергії, камені знімуть напругу та введуть у невагомий стан спокою. Повільні спіралеподібні та хвилеподібні рухи масажиста заспокоять і налаштують Вас на медитативний лад. Так, насолоджуючись масажем, поринаючи думками в чистоту та нескінченність власного «я», Ви відчуєте, як розквітає душа.
А після процедури ніжного очищення тіла й духу, Ви зможете насолодитись неспішною церемонією чаювання в приємній і комфортній атмосфері ексклюзивного SPA-салону.

Місце проведення

Київ,\"V.I.P. Клуб\".

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Будь-яка форма одягу.

Тривалість

120 хв.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Програма включає: ванну Лотос, пілінг тіла, Ла стоун терапію.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору