Сертифікат: Майстер-клас з візажу

Ціна: 749 грн.

Незважаючи на бурчання снобів і консерваторів, в 21 столітті є безліч переваг. Одне з них – мистецтво візажу, що в нашу епоху досягло небаченої тонкості. Стати гарною тепер легше, підкреслити природні переваги та стати неповторною – приємніше та швидше. Косметична індустрія пропонує безліч засобів, які й вилікують, і відкоригують, і підкреслять. Але як же обрати найкраще та навчитись майстерно користуватись цим арсеналом краси? Про це краще за всіх знає кваліфікований майстер, що вже очікує на Вас, щоб поділитись коштовними знаннями та відкрити найцікавіші секрети.
Під час тригодинного індивідуального заняття Ви довідаєтесь про принципи корекції очей, носа, губ, навчитесь підбирати гаму засобів для свого кольоротипу. Довідавшись про основні правила нанесення різних видів макіяжу, разом з майстром Ви зможете відпрацювати два з них безпосередньо на занятті. За кілька захоплюючих годин майстер-класу вміння захоплювати стане Вашим хобі.

Місце проведення

Київ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Будь-яка форма одягу.

Тривалість

3 години.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору