Сертифікат: Уікенд в заміському готелі для двох

Ціна: 1449 грн.

Відпочинок на лоні природи в затишному готелі, чий інтер'єр відтворює найбарвистіші елементи трипільської культури, стане хорошим способом трохи розслабитися і зменшити темп напружених робочих буднів.
Розташувавшись в одному з просторих двомісних номерів, Ви зможете забути про вируюче життя великого міста на цілих 30 годин. На території готельного комплексу можна гуляти нескінченно, не втомлюючись милуватися красою навколишньої природи. А якщо Вам до душі насичений відпочинок, тут можна взяти участь у майстер-класі з гончарної справи або побалувати себе серією СПА-процедур, які будуть проведені на найвищому рівні. Тим, хто мріє про відпочинок на самоті, тут теж напевно сподобається. Щоб створити романтичний настрій, номер попередньо прикрасять пелюстками троянд і свічками, а повністю розслабитися Ви зможете в турецькому хаммамі, який на цілу годину буде наданий лише вам двом.

В програму враження входить:

1. Проживання в номері.

2. Прикрашання номера свічками та пелюстками троянд.

3. Хаммам для двох на 1 годину.

4. Сніданок.

Місце проведення

Ресторанно-готельний комплекс \"Трипілля\" http://www.trypillya.com.ua/

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Не впливає.

Тривалість

30 годин.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

У вартість послуги входить: сніданок в ресторані готелю, проживання в затишному номері, прикрашання номера свічками та пелюстками троянд, хаммам для двох (1 година).

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору