Сертифікат: Йога в повітрі

Ціна: 199 грн.

   Дивовижне тепер ще ближче. Незвичайне враження «антигравітаційна йога» дозволить його власникові в прямому і переносному сенсі відірватися від землі.
Йога в повітрі - це система спеціальних вправ, що складається, переважно, з перевернутих поз і виконувана в гамаку для забезпечення максимальної безпеки хребту.
Даний різновид йоги дозволяє дуже ефективно покращувати стан здоров'я. В першу чергу, це стосується опорно-рухового апарату - підвищується еластичність зв'язок і рухливість суглобів, зникають болі в спині, а також головні болі. Налагоджується робота органів травної, гормональної та ендокринної системи, що, в свою чергу, призводить до нормалізації ваги, стабілізації емоційного стану, омолодження організму. Стимуляція діяльності головного мозку сприяє поліпшенню пам'яті і сну. Крім того, заняття підвищують тонус м'язів і шкіри-розгладжуються зморшки, зникають м'язові затиски і стреси, тіло наповнюється життєвими силами і енергією молодості.
Таке враження чудово підійде цінителям новизни, а також краси та власного здоров'я. А ті, кому складно приділяти увагу своєму фізичному стану в силу щоденної завантаженості, зможуть з першого разу відзначити високу ефективність повітряних занять. Це чудовий подарунок для організму, надихаючий очевидними результатами і надає впевненості у своїх силах людині, подолавшій силу земного тяжіння.

Місце проведення

Київ. Студія йоги.

Погода

Не впливає на проведення.

Форма одягу

М`які зручні штани та футболка.

Тривалість

75 хвилин.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Заняття проводиться в міні-групі.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору